Médiá priniesli správy o pochybnej koncipientskej praxi Zuzany Čaputovej. Podľa prezidentskej kandidátky ide o „nepravdu“.

23. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 23. marca 2019 (HSP/Foto:SITA/Martin Medňanský)   Denníky Pravda, Hospodárske noviny, či server Topky v piatok priniesli správu o tom, že existujú pochybnosti o vykonávaní koncipientskej praxe Zuzany Čaputovej, ktorá je podmienkou na to, aby advokátsky koncipient mohol zložiť advokátsku skúšku a oficiálne sa tak stať advokátom. Čaputová na tieto obvinenia reagovala na sociálnej sieti s …

Source: Médiá priniesli správy o pochybnej koncipientskej praxi Zuzany Čaputovej. Podľa prezidentskej kandidátky ide o „nepravdu“ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.