Polícia „Čaputovej extrémistu“ nenechá len tak: „Pre nás nie je rozhodujúca jeho politická orientácia“

23. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 22. marca 2019 (HSP/Foto: screenshot fb)   Napriek väčšinovej podpore médií v osobu prezidentskej kandidátky Zuzany Čaputovej polícia oznámila, že rieši nenávistný status jedného z jej mladých prívržencov, ktorý nedávno použil vyzhrážky “strieľania” osôb, ktoré vo voľbách podporujú národných a konzervatívnych kandidátov a vytvárania ich zoznamov. Polícia zdôrazňuje, že v týchto prípadoch pre ňu …

Source: Polícia „Čaputovej extrémistu“ nenechá len tak: „Pre nás nie je rozhodujúca jeho politická orientácia“ – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.