Polícia „Čaputovej extrémistu“ nenechá len tak: „Pre nás nie je rozhodujúca jeho politická orientácia“

23. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Polícia "Čaputovej extrémistu" nenechá len tak: "Pre nás nie je rozhodujúca jeho politická orientácia" 1Bratislava 22. marca 2019 (HSP/Foto: screenshot fb)   Napriek väčšinovej podpore médií v osobu prezidentskej kandidátky Zuzany Čaputovej polícia oznámila, že rieši nenávistný status jedného z jej mladých prívržencov, ktorý nedávno použil vyzhrážky “strieľania” osôb, ktoré vo voľbách podporujú národných a konzervatívnych kandidátov a vytvárania ich zoznamov. Polícia zdôrazňuje, že v týchto prípadoch pre ňu …

Source: Polícia „Čaputovej extrémistu“ nenechá len tak: „Pre nás nie je rozhodujúca jeho politická orientácia“ – Hlavné správy

Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov.
Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.

Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet.

Ďakujeme každému z Vás za podporu.

0 komentárov

O slobode spoločnosti 14 – Ako sa postaviť k médiám ?

hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni

Nový archív LBRY

blank

Najnovšie články

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
blank
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.