Opozícia sa vyfarbila. Klus: Áno chceme muničné sklady – vojenské základne USA na Slovensku.

23. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 23. marca 2019 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Lajčákové ministerstvo zahraničných vecí už pôsobí ako rezort opozičných strán SaS a OĽaNO. Obe segmenty sa zhodujú na tom, že Slovensko by malo uzatvoriť bilaterálnu dohodu s USA, kde sa podľa strany SNS pripravujú podmienky na vstup amerických vojakov na naše územie. Opozičný poslanec Martin Klus dokonca otvorene …

Source: Opozícia sa vyfarbila. Klus: Áno chceme muničné sklady – vojenské základne USA na Slovensku – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.