Chmelár Lajčákovi k prítomnosti amerických vojakov v SR: Vyhlásenia maďarského ministerstva usvedčilo rezort slovenskej diplomacie zo zavádzania, ak nie z vedomého klamstva.

4. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 4. marca 2019 (HSP/Foto:Screenshot Facebook)   Kandidát na post hlavy štátu Eduard Chmelár v pondelok na tlačovej konferencií opakovane poukázal na skryté rokovanie ministerstva zahraničných vecí so zástupcami Spojených štátov, ktorých predmetom môže byť podľa Chmelára prítomnosť amerických vojakov na našom území. Chmelár preto vyzval ministra Miroslava Lajčáka, aby o veci podrobne informoval verejnosť, …

Source: Chmelár Lajčákovi k prítomnosti amerických vojakov v SR: Vyhlásenia maďarského ministerstva usvedčilo rezort slovenskej diplomacie zo zavádzania, ak nie z vedomého klamstva – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.