Paška: Nechceme peniaze od Spojených štátov amerických, sme znepokojení mediálnym nátlakom vychádzajúcim z prostredia veľvyslanectva USA.

4. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 4. marca 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Slovenská republika nepotrebuje peniaze na modernizáciu vojenských letísk, ktoré nám ponúkajú Spojené štáty americké (USA). Tvrdí to podpredseda Slovenskej národnej strany (SNS) a poslanec Národnej rady SR Jaroslav Paška, ktorý dodal, že národniari sú z medializovaných informácií znepokojení Podľa nich je ponuka Spojených štátov časovo ohraničená a v …

Source: Paška: Nechceme peniaze od Spojených štátov amerických, sme znepokojení mediálnym nátlakom vychádzajúcim z prostredia veľvyslanectva USA – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.