Rok od útoku v Salisbury nejsou o Skripalových téměř žádné zprávy. Média spekulují o jejich stavu.

4. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Před rokem svět obletěla zpráva o otravě bývalého ruského agenta Sergeje Skripala a jeho dcery Julije. Dvojici tehdy našli kolemjdoucí v bezvědomí v centru jihoanglického městečka Salisbury. Podle britských vyšetřovatelů útok spáchali agenti ruské vojenské rozvědky a použili k tomu nervově paralytickou látku novičok. Případ rozpoutal vlnu diplomatických přestřelek. Navzdory odhadům odborníků Skripalovi útok přežili. Nyní se ukrývají na neznámém místě ve Spojeném království a informace o nich se téměř neobjevují.

Source: Rok od útoku v Salisbury nejsou o Skripalových téměř žádné zprávy. Média spekulují o jejich stavu

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.