Strach a hrôza: Rusko chce expandovať. Dovnútra

21. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Prejav ruského prezidenta Putina pred poslancami oboch komôr parlamentu bol niečo úplne iné, ako opisuje naša tlač.

Na základe správy TASR by sa zdalo, že išlo o prejav hlavne o zahraničných témach. To však bola len okrajová záležitosť.

Hlavné úsilie a koncentrácia Kremľa sa sústredí na vnútorný rozvoj, budovanie vnútroštátnych infraštruktúr, zabezpečenie rastu životnej úrovne ľudí.

Avšak úplne najhlavnejšou témou je demografia, podpora a ochrana rodiny. Štát bude garantovať obrovské prostriedky na rôzne rodinné benefity výmenou za podporu vlastenectva.

Zdroj: https://slobodnyvyber.sk/podcast/strach-a-hroza-rusko-chce-expandovat-dovnutra/

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.