„Koalícia nemá žiadne morálne právo vládnuť,“ vyhlásilo hnutie Za slušné Slovensko po voľbe ústavných sudcov a už tradične ohlásilo protesty.

15. feb. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 15. februára 2019 (HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Prezident SR Andrej Kiska ako aj hnutie Za slušné Slovensko na sociálnej sieti ostro kritizovali poslancov Národnej rady, najmä členov súčasnej vládnej koalície, že dopustili, aby aj po dvoch kolách voľby nebol odsúhlasený ani jeden z takmer 40 kandidátov. “Nikoho neprekvapí, keď začnem tým, že výsledok opakovaného hlasovania …

Source: „Koalícia nemá žiadne morálne právo vládnuť,“ vyhlásilo hnutie Za slušné Slovensko po voľbe ústavných sudcov a už tradične ohlásilo protesty – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.