Mikloš na opäť pustil do Sulíka: Nie je to liberál, pretože nechce moslimov. Imigrantov treba prijímať bez ohľadu na ich rasu, národnosť a náboženstvo.

30. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 30. mája 2018 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Bývalý minister financií Ivan Mikloš, ktorý teraz radí na Ukrajine sa opäť pustil do predsedu SaS, Richarda Sulíka. Podľa Mikloša, Sulík nie je liberál, pretože presadzuje selektívnu, antimoslimskú solidaritu. Odporúča mu aj zmeniť názov strany, pretože so solidaritou nemá nič spoločné. Podľa Mikloša treba na Slovensko prijímať imigrantov …

Source: Mikloš na opäť pustil do Sulíka: Nie je to liberál, pretože nechce moslimov. Imigrantov treba prijímať bez ohľadu na ich rasu, národnosť a náboženstvo – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.