Rada KBS sa vyjadrila k návrhu o sprísnení potratového zákona jasne a korigovala slová hovorcu Martina Kramaru.

29. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 29. mája 2018 (TK KBS/HSP/Foto: Pixabay)   Rada KBS pre rodinu, ktorej predsedom je košický greckokatolícky biskup Milan Chautur, vydala v utorok 29. mája stanovisko k predkladaniu zákona o ochrane nenarodeného dieťaťa, ktorým sa snažila vyjasniť nešťastne formulované stanovisko hovorcu KBS Martina Kramaru. Stanovisko uverejňujeme v plnom znení “Rada KBS pre rodinu podporuje každý …

Source: Rada KBS sa vyjadrila k návrhu o sprísnení potratového zákona jasne a korigovala slová hovorcu Martina Kramaru – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.