Koniec demokracie v Taliansku? O vláde zrejme nerozhodujú ľudia vo voľbách, ale zahraničné banky.

30. máj. 2018 | Nekomentovaný výber

Rím 30. mája 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Ettore Ferrari)   Taliansko je príkladom toho, že tzv. demokracia je len na zalepenie očí ľudom. Majú síce možnosť voľby, no ak ich voľba nedopadne podľa predstáv globalistov a hlavne bánk, tak vôľa ľudu musí ustúpiť. Hnutiu piatich hviezd a Lige Severu sa nepodarilo zostaviť vládu, po tom čo talianský prezident …

Source: Koniec demokracie v Taliansku? O vláde zrejme nerozhodujú ľudia vo voľbách, ale zahraničné banky – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.