Má Boris Johnson musí mít v rodokmenu i barona Prášila

5. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Já hodlám dokázat, že Wikipedie by onu stať o tomhle podivuhodném britském politikáři měla doplnit o závažný rodinný údaj – jeho přímým předkem byl i Karl Friedrich Hieronymus svobodný pán von Münchhausen, v obecném povědomí známý jako baron Prášil. Protože kdyby ne, musel bych akceptovat, že je jen trapným kecalem, ne li přímo lhářem. Nebo se ztotožnit s Wikipedií, respekte v ní uvedenou citací nahrávky z tajné schůzky v říjnu 2016, kdy úředník izraelské ambasády Šai Masot uvedl, že britský ministr zahraničí Boris Johnson „je idiot“, ale je „v zásadě dobrý“, protože podporuje Izrael.

Source: Má Boris Johnson musí mít v rodokmenu i barona Prášila | KOSA NOSTRA zostra aneb NAŠE VĚC zostra ! Prostě Kosa zostra!

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.