Rodičia Kuciaka a Kušnírovej odhalili plány s domom po zavraždenom páre. Ujmu sa ho Kalmus, Pastirčák, Kocáb, Kaščák, Bezák a spol. 

5. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Veľká Mača 5. apríla 2018 (HSP/Foto:TASR-Lukáš Grinaj)   Denník Plus jeden deň zisťoval, čo majú v pláne pozostalí po zavraždenej dvojice s ich domom, ktorý je v rekonštrukcií a navyše je zaťažený hypotékou. Mama Martiny Kušnírovej potvrdila, že ju kontaktovali aktivisti s cieľom odkúpiť dom a organizovať v ňom novinárske sympóziá. Takéto využitie rodinného domu, …

Source: Rodičia Kuciaka a Kušnírovej odhalili plány s domom po zavraždenom páre. Ujmu sa ho Kalmus, Pastirčák, Kocáb, Kaščák, Bezák a spol – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.