Bič na neposlušné krajiny V4: Nemecko má nový plán.

5. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Berlín 5. apríla 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Markus Schreiber)   Nová nemecká vládla prišla na to ako prinútiť neposlušné krajiny EÚ, aby dodržiavali požiadavky Bruselu. Vyplácanie európskych fondov by malo byť do budúcna viazané na dodržiavanie zásad právneho štátu. Toto nariadenie by sa mohlo ako prvého dotknúť Poľska, ktoré EÚ kritizuje za zmeny v justičnom systéme. V Bruseli …

Source: Bič na neposlušné krajiny V4: Nemecko má nový plán – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.