Blaha otvorene o Kiskovi: “Haló, spáchal daňový podvod! Prezident! Klamal o svojej kampani! Prezident! Nepáčilo sa mu, že ho vyšetrujú, a tak to riešil s generálnym prokurátorom! Prezident! 

4. okt. 2017 | Nekomentovaný výber

Bratislava 4. októbra 2017 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   V posledných dňoch je na Slovensku ”horúco” okolo možných daňových škandáloch prezidenta Andreja Kisku. Na margo týchto škandálov sa vyjadril poslanec Národnej rady Slovenskej republiky (Smer SD), filozof a politológ Ľuboš Blaha Prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska po novom nie je namočený len v daňovom škandále, ale najnovšie …

Zdroj: Blaha otvorene o Kiskovi: “Haló, spáchal daňový podvod! Prezident! Klamal o svojej kampani! Prezident! Nepáčilo sa mu, že ho vyšetrujú, a tak to riešil s generálnym prokurátorom! Prezident! – Hlavné správy

Výber z dnešných relácií

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.