Vojna na Ukrajine: Štyri okupované oblasti Ukrajiny budú v piatok pripojené k Rusku, oznámil Kremeľ.

29. sep. 2022 | 2 komentáre

Ide o Doneckú, Luhanskú, Chersonskú a Záporožskú oblasť.

2 komentáre

 1. Polsko v žiadnom prípade toho času nevysloví nárok asni náznakom na územia , na ktoré poukazujete, že o ne prišlo. Polsko je nohsled USA,ktoré má vypracovanú strategiu na RF a tá sa bude realizovať dalej.
  Ano, vojna bude pokračovať, žial, ako v nej bude pokračovať RF sa da dá len predpokladať. Domnievam sa , že RF bude musieť prikročiť k obrannej vojne už svojho územia a vzdať sa mét, ktoré si vytýčilo pre špecialnu operáciu.

  Ano Zelený to tak nenechá, preto chce do NATO. To však asi nepôjde a doplatia na vojnu v prvonm rade UA a RF.

  Ak by USA či EU zasiahla tak, že RF bude nútena použiť jadrovú zbraň, , RF ju pravdepodobne použije.

  Odpoveda
 2. to nebude tak jednoduche Zelensky je vzteky zeleny ,ten to tak nenecha,ten bude valcit furt protoze ma i s cim, ale kdyz si uzmuli kus z Polska ,tak to bylo v poradku ze?

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme