Veľké kauzy riešené za vládnutia súčasnej koalície sú vážne spochybnené. Generálna prokuratúra zaradom ruší obvinenia.

1. sep. 2021 | 1 komentár

Veľké kauzy riešené za vládnutia súčasnej koalície sú vážne spochybnené. Generálna prokuratúra zaradom ruší obvinenia. 1

Slovenskú verejnosť aktuálne prekvapila informácia o zrušení oboch obvinení voči bývalému šéfovi Slovenskej informačnej služby (SIS) Vladimírovi Pčolinskému. Námestník generálneho prokurátora nenašiel dôkazy a dôvody na jeho trestné stíhanie.

1 komentár

  1. Tak toto je iba polovičná práca!!! Druhov polovicou by malo byť začatie trestného stíhania tých ktorí sa podieľali na nezákonnosti. Lebo jasne sa jedná o zneužívanie právomocí verejného činiteľa. A ak sa preukáže koordinácia a spolupráca medzi vyšetrovateľmi, prokuratúrou a svedkami kajúcnikmi tak by sa jednalo o zločineckú skupinu. A podľa doposiaľ uniknutých informácii to vyzerá tak, že navzájom koordinovali svoju činnosť!!! Toto si nedovolili doposiaľ žiadne vlády čo tu boli od vzniku samostatného Slovenska!!! Tak, že tak!!!

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme