Prípad PčolinskýMatovičova agenda padla. Heslo „skutok sa nestal“ je späť.

1. sep. 2021 | 1 komentár

Prípad PčolinskýMatovičova agenda padla. Heslo „skutok sa nestal“ je späť. 1

Zákrok generálnej prokuratúry niektorí „analytici“ komentujú ako víťazstvo Fica. Táto optika je celkom nezmyselná. To, čo práve pozorujeme, nie je víťazstvo Fica (tak ďaleko zatiaľ nie sme), ale víťazstvo jedného z lídrov vládnej koalície. Konkrétne Borisa Kollára.

1 komentár

  1. Tu sa ukazuje jasne a zreteľne, že Fi_co má pravdu!!! Prečo sa takto nekonalo v prípade Lu_čanského? Ten by ešte dnes mohol žiť!!! Ozaj ako pokročilo vyšetrovanie jeho údajnej sebevraždy? Už máte tie cca dve minúty chýbajúceho záznamu? Kedy otvoríte a znovu sa pozriete na prípad Koč_nera? Lebo aj tu bola urobená kopa pochybení čo sa týka samotnej obžaloby a následne rozsudku zo zmenkami!!! A to samé, kedy budete rehabilitovať Ma_zureka, či Ros_tasa za nezákonné odsúdenie iba za vyslovenie osobného názoru? A čo Kot_leba a jeho odsúdenie za dobročinnosť, keď chudobným rodinám daroval šek na sumu 1488€? Pýtam sa kedy? Kedy príde k náprave aj u týchto prípadov? Alebo tu zase ide iba o našich ľudí? Mysleniu zdar!!!

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme