Svět vzhůru nohama. Loď přivezla černé uhlí z Austrálie pro Ostravsko.

23. jan. 2022 | 4 komentáre

Vitajte vo svete gríííńdííílov…./zeleného ekoterorizmu/ ktorý sa neriadi logikou ale ideológiou. To viete, v Ostrave treba ťažbu uhlia utlmiť, lebo je to neekologické. Tak ČR utlmuje a svet dováža. A zrazu už uhlíková stopa, akú zanechá dovoz uhlia naprieč celou zemeguľou…našich záchrancov planéty akosi netrápi.

4 komentáre

 1. Tu nejde o rodiny, tu ide o to že si predstav futbalovú jedenáctku na stacionárnych bicykloch šlapajúcih v jednom kuse aby dokázali zásobovať zástrčku ktorú máš doma 220timi voltami non stop , deň noc, či to používaš alebo nie. Preto sa musia páliť tony uhlia aby v každom dome bolo vždy prítomná elektrina. Aké nehorázne plytvanie zdrojmi zeme, čo necháme deťom po nás, všetko vyťažené, spálené, spotrebované … Pre náš komfort. Tento systém mal už dávno byť nahradený systémom batérii kde sa energia skladuje, a nie ako tuto v jednom kuse to ide hore komínom.

  Odpoveda
  • No ty si ale fuxia. Počkaj si na voľby a prihlás sa potom u Matoviča.

   Odpoveda
 2. Tak nasi banici musia zatvorit bane,kvoli uhlikovej stope a australia nerobi pri tazbe uhlikovu stopu, ci tam potrebuju banici pracovat? som zvedava dokedy to nebude nikomu prekazat.Tu je vidiet , ze to s rozumom nema nic spolocne,

  Odpoveda
 3. Hlavne že zarobí niekto iný. Naším rodinám netreba žiť. Naši baníci nech sú bez práce. Čo tam po ich rodinách.

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme