Slovenský parlament znova odmietol vyhlásiť 30. september za pamätný Deň mníchovskej zrady. Toto odmietnutie nemá žiadne logické opodstatnenie.

22. okt. 2021 | 2 komentáre

Okrem udalostí, ktoré poznačili dejiny štátu pozitívne, sú však aj udalosti, ktoré si treba pripomínať ako akési memento. Preto do istej miery prekvapuje, že v našom kalendári má svoje miesto 21. august, ktorým si pripomíname Deň obetí okupácie Československa vyhlásený ako pamätný deň v súvislosti s inváziou spojeneckých vojsk v roku 1968, v prípade Mníchovskej dohody však koaliční poslanci akosi iracionálne váhajú.

2 komentáre

  1. Pretože nás vtedy zradili tri západné mocnosti: Anglicko, Francúzsko, USA a to v prospech 4.západnej mocnosti: fašistického Nemecka „tretej ríše“, tak tí dnešní „štátni zamestnanci s luxusným platom nad päťtisíc Eur/mesiac sa oprávnene boja, že dnešní západní mocní, teda Francúzi, Nemci, Angličania a Američania, ich vyhodia z parlamentu nejakým tým prevratom. A preto sú až za ušami p…
    Ale inak ano, bola to ZRADA a tá je historicky NE-OD-PU-STI-TEĽ-NÁ!!!

    Odpoveda
  2. slovensky parlament neni slovensky ale liberalno fašisticky chazarsky kaganat a tieto zakony su len zahmlievanie a odvadzanie pozornosti od fašistickej vcelosvetovej totaity fašistickych banksterskych korporatnych sviň dokedy chcete komentovat tieto idiotiny hori nam dom avy idete vyvažat hnoj na rolu smutny vysledok zapredanisti

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme