Putin označil nedostatok plynu v Európe za výsledok politiky EK. Hovoril aj o dobývaní Ukrajiny a vzťahoch s USA.

22. okt. 2021 | 3 komentáre

Ťažba plynu v Európe v prvej polovici roka klesla o 22,5 miliardy metrov kubických, 18,5 miliardy metrov kubických nebolo prečerpaných do podzemných zásobníkov plynu a deficit plynu v Európe, ktorý môže predstavovať až 70 miliárd metrov kubických, súvisí s činnosťou Európskej komisie ( EK), nie Ruska, povedal to ruský prezident Vladimir Putin.

3 komentáre

 1. Cena plynu je dvíhaná umelo, aby sa stala súťaživou cena plynu z bridlicových ložísk a dneska drahý americký skvapalnený plyn sa takto umelo stal konkuencieschopným plynu ruskému. Spolu s tlakom a báchorkami o závislosti na Rusku sa budú môcť na peňaženkách Európanov napakovávaťamerické koncerny.
  Riešenie: Treba vyhnať Američanov z Európy, ako prvé ich tajtrlíkov v euróskej politike, mimovládkach a médiách

  Odpoveda
 2. Neviem prečo teraz všetci toľko nariekajú, to bolo stále útokkov, lebo Rusko, lebo Putin vtedy, keď Amerika prikázala kopať do Rusov, vtedy všetci poslušne vykonávali príkazy amerických vojnových štváčov, tak prečo teraz nepoďakuju Amerike.

  Odpoveda
  • Ja byt na Putinovom mieste už dávno vy som zakrútil s kohútikom na plyn, lebo EÚ nevie nič iné len Amerike lízať riť a do Rusov len rýpať.

   Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme