Reuters: Nižšie dodávky ruského plynu môžu Európu znova doviesť k uhliu.

21. jún. 2022 | 3 komentáre

Milé deti. Naša planéta bola v smrteľnom nebezpečenstve. Globálne otepľovanie spôsobené produkovaním CO2 bolo niečo čo sme museli okamžite zastaviť, pretože v opačnom prípade hrozila globálna katastrofa. Veď to poznáte – dieťa ktoré nechodilo do školy, istá Greta nám to všetkým vysvetlila, že ako to je. No ale potom došlo k vojenskému konfliktu na Ukrajine, naši múdri a rozhľadení politici zaviedli proti Mordoru /Rusko/ sankcie a čuduj sa svete….zrazu sa ukázalo, že to s tou našou planétou a s tými sklenníkovými plynmi nebude zase až také ožehavé. Naši múdri politici zistili najnovšie, že Green deal počká. Takže teraz ideme spúšťať uhoľné elektrárne. A viete prečo? No lebo teraz už tie CO2 plyny nie sú taký problém a predovšetkým milé deti, nikdy nezabudnite, ako sme vytrestali Putina našimi múdrymi a rozumnými sankciami. A vôbec. Neotravujte tu teraz s Green dealom! Tu sme pri záchrane európskych hodnôt!

3 komentáre

 1. Antropologický faktor,globálneho otepľovania je zrejme megapodvod súčasného spotrebiteľského formátu spoločnosti.
  Podvod zo zelenou energiou, už vychádza na povrch, koho zaujíma viac o podvode za účelom biznisu a moci jednotlivcov, pozrite si online fórum tvorivej spoločnosti zo 7.5.2022👇
  https://youtu.be/ZZwIsrthhXM
  Podporte zmenu Konzumného formátu na Tvorivý formát, mostom cez Tvorivú spoločnosť,ktorá už existuje a čaká na našu voľbu.
  8.pilierov Tvorivej spoločnosti:
  https://creativesociety.com/sk/8-osnov-tvorivej-spolocnosti

  Odpoveda
 2. Doufám, že tá istá Gréta už je v blázinci, stejně ji tu budoucnost nezávidím. A že se vrátíme k uhlí, no jenže kde ho vzít? Aha z Austrálie, své jsme si vyrabovali abychom se zavděčili skopčákům, tak si myslím že i ten plyn z Yankees by byl levnější.

  Odpoveda
 3. Ale tie uhoľné elektrárne ako spustíme? Najskôr ich musíme vybudovať a investovať obrovské peniaze. Putin z nás dostane infarkt, ale od smiechu.Plati už zákon o hmotnej zodpovednosti, žeby tieto peniažky zaplatili p. Premiér s p. Sulikom?

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme