Nemocnice po celé zemi se plní dětmi. Podle lékařů mají oslabenou imunitu.

15. okt. 2021 | 6 komentáre

Kým minister zdravotníctva Lengvarský za búrlivého jasotu a potlesku mainstreamových médií a mnohých lekárskych kapacít hľadajú spôsob ako uštedriť definitívnu ranu všetkým „dezolátom a konšpirátorom„ za to, že si dovolili klásť v dobe kovidovej kritické otázky, čím vraj spôsobujú smrť ľudí a plnia nemocnice chorými..my si v tom istom čase kladieme  otázku: „Kto ponesie zodpovednosť za to, že deti prišli premrštenými a  hysterickými protikovidovými opatreniami o prirodzenú imunitu a dnes pre obyčajnú nádchu končia na jednotkách intenzívnej starostlivosti?

Ponesie za tento stav zodpovednosť minister Lengvarský, poslušné Denníky N, SME, Aktuality a všetci ostatní, ktorí definitívne rezignovali pri kovide na kritické myslenie?

6 komentárov

 1. všetko to maju na svedomi elitnibankari stara fašisticka lichva novodoba šlachta paraziti tlačiaci peniaze zo vzduchu zotročujuci nimi cely svet politii media su ich zamestnanci a prostitutky . cielom e svetovlada alikvidaci bielej rasy .

  Odpoveda
 2. Dnes mi zubný lekár povedal,že nosením rúška si telo samo vytvára imunitu a telo sa samo prispôsobuje daným podmienkam.Odmietam nosiť rúško lebo sa pri tom dusím,kašlem a ťažko sa mi dýcha!

  Odpoveda
  • Pekná somarina.

   Odpoveda
  • No, telo si vytvára možno imunitu dýchaním pod špinavým nevypratým rúškom, ale len proti svojim vlastným patogénom ktorí vydychuje. Rozhodne nie proti patogénom z prostredia. Tam imunita naopak klesá. Ludia čo majú imunitu proti covidu by sa naopak nemali chrániť rúškom, mali by s vírusom prichádzať do styku čas od času, aby si tú imunitu udržali. Stupídni manažéri epidémie na MZSR a UVZ si síce myslia že imunitu proti vírusu vytvára QR-kód v mobile, my vzdelaní dezoláti však vieme že imunitu vytvárajú protilátky a tie sa udržujú kontaktom s prostredím.

   Odpoveda
   • Presne toto si myslím aj ja. Oni to už dávno vedia, ale nútením k noseniu rúšok majú prehľad, do akej miery je národ poddajný a poslušný a sú to hrozivé percentá 99! Mám pocit, že som nejaký exot, keď chodím po kauflande bez rúška úplne sama, pritom nik ma na nič neupozorňuje, ani si ma nevšíma, napriek tomu si ho nikto viac nedá dole!

 3. Budeme sa strieľať …

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme