Slovensko spúšťa čakáreň na očkovanie Sputnikom V.

1. jún. 2021 | Koronavírus, Nekomentovaný výber | 2 komentáre

Slovensko spúšťa čakáreň na očkovanie Sputnikom V. 1

Očkovať ruskou vakcínou by sa malo dať v Lučenci, Bratislave, Nových Zámkoch, Humennom či Žiline. Sputnik V je určený pre osoby od 18 do 60 rokov.

Source: Slovensko spúšťa čakáreň na očkovanie Sputnikom V

2 komentáre

  1. Liberálno-fašistické svine nám bránili v tom aby si ľudia mohli slobodne vybrať, ktorou vakcínou sa nechajú zaočkovať!!! pritom tú čo nám podsúvajú je najhoršia!!! na jej následky zomrelo najviac ľudí!!! Toto sú fakty a tie nemôže nik spochybňovať!!! Boli zverejnené správy kde boli popísané ktorá vakcína akú má úspešnosť a koľko ľudí má trvalé následky a koľko zomrelo. Ruská vakcína Sputnik V bola v tejto štatistike vyhodnotená ako najlepšia vakcína. A Slovenskému národu ju upierali do poslednej možnej chvíle. Svine!!!

  2. preco je ockovanie len v krajskych mestach ? preco sa neockuje vsade tam, kde sa ockuje aj inymi vakcinami? to je diskriminacia. To preto , aby ludia mali stazene podmienky ? Lebo je to SPUTNIK ? Toto bolo urobene nachval. No neviem , ci im teda zalezi na tom , aby sa ludia zaockovali….

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme