Ladislav Kováčik: Skúsenému Smeru-SD sa podarilo zatriasť vládnou koalíciou. Budú nakoniec predčasné voľby?

1. jún. 2021 | Komentáre, Nekomentovaný výber | 2 komentáre

Zdroj obrázka:

Ladislav Kováčik: Skúsenému Smeru-SD sa podarilo zatriasť vládnou koalíciou. Budú nakoniec predčasné voľby? 1Po tom, ako Smer-SD priniesol na svojich tlačovkách vážne odhalenia týkajúce sa zasahovania do vyšetrovania a ovplyvňovania orgánov činných v trestnom konaní ľuďmi z koalície, ako aj po tom, ako celá opozícia tvrdo skritizovala nedávne stretnutie najvyšších predstaviteľov štátu s predstaviteľmi bezpečnostných zložiek v sídle SIS, dostala sa vládna koalícia do priam bezútešnej situácie, ktorú bude trebárs aj nemožné dať […]

Source: Ladislav Kováčik: Skúsenému Smeru-SD sa podarilo zatriasť vládnou koalíciou. Budú nakoniec predčasné voľby? | Veci Verejné

2 komentáre

  1. Jednoznacne treba tuto vladu odstavit, lebo znici uplne vsetko.Robi to vyborne strana SMER-SD.Treba co najskorej volby.P.Fico je skutocny politik a bola velka chyba, ze sa tato Anericka sebranka dostala k vladnutiu.Oni ani nevedia co slova : transparentost, cestnost,spravodlivost znamenaju.Pre nich su to cudzie slova.Nemalo sa to vobec stat.Velka chyba pre ludi.

  2. Jednoznačne treba voliť, strany ako je Smer SD, Vlasť, SNS, ĽS NS, Hnutie Republika. A čo sa týka strany Hlas SD? Tak zdá sa, že tá je už niekde inde. Liberáli v nej sa nezapreli!!!

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme
Otázka do štúdia
  • studio@slobodnyvysieac.sk
  • juh@slobodnyvysielac.sk
  • cb@slobodnyvysielac.sk