Rusofóbia hnaná politickými vojnovými štváčmi proatlantického razenia a nenávisť voči všetkému ruskému šíriaca sa z mainstreamových médií, už nadobúda skutočne nebezpečné rozmery. Ak sa však do šírenia tejto opovrhnutia hodnej xenofóbie zapájajú už aj verejnoprávne médiá ako Česká televízia, tak nastal najvyšší čas biť na poplach. Pretože títo ľudia plní nenávisti. si očividne nebezpečnosť svojho konania neuvedomujú. Paradoxom je to /a možno ani nie/, že nenávisť najhrubšieho zrna voči inému národu dnes šíria práve tí, ktorí majú inak plné ústa rečí o tolerancii, demokracii a slobode.

Česká politická a mediálna scéna skĺzava do zahľadenosti do seba. Česi si nekladú otázky, ktoré by umožnili rekonštruovať udalosti roku 2014. „Ruskí agenti sa nám tu…

Source: Vraj sa tu rozliezajú ruské šváby

1 komentár

  1. Z doteraz ku kauze uvedeného sa súvislosti aj závery ponúkajú. A tiež možné geopolitické dôsledky. V tomto kontexte sa mi ale preto vynára otázka pre zainteresovaných politov nielen v Česku, ale i na Slovensku: Ako treba naložiť s politikmi, ktorí zavlečú svoj štá, či národ do vojny; so všetkými následkami?

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.