Rusofóbia hnaná politickými vojnovými štváčmi proatlantického razenia a nenávisť voči všetkému ruskému šíriaca sa z mainstreamových médií, už nadobúda skutočne nebezpečné rozmery. Ak sa však do šírenia tejto opovrhnutia hodnej xenofóbie zapájajú už aj verejnoprávne médiá ako Česká televízia, tak nastal najvyšší čas biť na poplach. Pretože títo ľudia plní nenávisti. si očividne nebezpečnosť svojho konania neuvedomujú. Paradoxom je to /a možno ani nie/, že nenávisť najhrubšieho zrna voči inému národu dnes šíria práve tí, ktorí majú inak plné ústa rečí o tolerancii, demokracii a slobode.

Vraj sa tu rozliezajú ruské šváby. 1

Česká politická a mediálna scéna skĺzava do zahľadenosti do seba. Česi si nekladú otázky, ktoré by umožnili rekonštruovať udalosti roku 2014. „Ruskí agenti sa nám tu…

Source: Vraj sa tu rozliezajú ruské šváby

Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov.
Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.

Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet.

Ďakujeme každému z Vás za podporu.

1 komentár

  1. Z doteraz ku kauze uvedeného sa súvislosti aj závery ponúkajú. A tiež možné geopolitické dôsledky. V tomto kontexte sa mi ale preto vynára otázka pre zainteresovaných politov nielen v Česku, ale i na Slovensku: Ako treba naložiť s politikmi, ktorí zavlečú svoj štá, či národ do vojny; so všetkými následkami?

O slobode spoločnosti 14 – Ako sa postaviť k médiám ? 2.

hosť : Mgr. Peter Marman, PhD.
moderuje : Boris Koroni

Nový archív LBRY

blank

Najnovšie články

blank
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
blank
blank
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme