Pandemie ve světě: V USA doporučili přerušit očkování vakcínou Johnson & Johnson, Slovensko otevře služby a obchody.

13. apr. 2021 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv a Středisko pro kontrolu a prevenci nemocí po zprávách o výskytu krevních sraženin u šesti lidí naočkovaných vakcínou od firmy Johson & Johnson doporučily, aby bylo používání tohoto přípravku pozastaveno. Farmaceutická firma následně oznámila, že kvůli vyšetřování v USA odkládá distribuci své vakcíny v Evropě. Slovensko od pondělí výrazně uvolní protikoronaviroé restrikce, otevřít budou moci všechny obchody a služby.

Source: Pandemie ve světě: V USA doporučili přerušit očkování vakcínou Johnson & Johnson, Slovensko otevře služby a obchody

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.