Obrovská strata pre ľudstvo, smeje sa Naď z vyhadzovu Blahu a Chmelára.

19. jan. 2021 | CENZÚRA, Dvojité metre, Komentované správy, Plazivá totailta

Nuž to je tak…keď viete, že za vami stojí celý mainstream, tak si pokojne môžete uťahovať z vyhadzovu dvoch ľudí, s ktorými zamestnávateľ ukončil spoluprácu pre ich nevhodné názory /Chmelár, Blaha/. Môžete si to dovoliť, pretože vám túto vašu úbohosť nikto neotriska o hlavu. Pretože mainstream to vidí rovnako ako americký minister obrany SR Jaroslav Naď. Mali nevhodné názory tak skončili….ale spoločnosti povieme, źe im skrátka skončila pracovná zmluva. To sa nedá nič robiť. Takže všetko v najväčšej slušnosti. Len keby sa niečo obdobné stalo nejakému miláčikovi mainstreamu, nejakému napríklad  uvedomelému novinárovi, ktorému by rovnako vypršala pracovná zmluva…. to by ste videli ten škrekot tohto amerického moriaka z rezortu obrany….

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.