Laššáková podala podnet na Radu pre vysielanie a retransmisiu kvôli účinkovaniu Kolíkovej v Pumpe.

19. jan. 2021 | Dvojité metre, Komentované správy, To je niečo iné...

Pre tých z vás, ktorí v konaní RTVS a Kolíkovej nevidíte žiaden problém, skúste si predstaviť, čo by ste povedali na to, keby napríklad v čase vraždy Jána Kuciaka, vysielala RTVS takýto „seriál„ a v rámci neho by sa tam objavil napríklad Robert Kaliňák a vysvetľoval by nám takto cez obrazovku verejnoprávnej RTVS že cha cha cha chi chi chi..veď sa vlastne nič nestalo. A každému by bolo jasné, že celý ten pseudoseriál je ladený tak, že na jeho konci každý vie, že Kaliňák hovorí pravdu. Obávame sa, že by ste skákali tri metre do výšky, že čo za obludnú propagandu si to tá RTVS dovolila…

A mimochodom, kde sú teraz všetky tie feministické organizácie a precitlivelí aktivisti, ktorí tu mesiace vyplakávali nad tým, ako si to ten Kramár len mohol dovoliť poškrabkať nejakú maskérku po zadku či čo. Kde ste teraz, keď si nejakí herci v nejakom pseudoseriály odporným a urážlivým spôsobom doberajú ministerku-ženu za to ako vyzerá, ako sa nevie obliecť, aké má hrozné vlasy atd…prečo teraz čušíte? Či to je pre vás zase raz NIEČO INÉÉÉ?? Nevinná satirka?

 

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.