Laššáková podala podnet na Radu pre vysielanie a retransmisiu kvôli účinkovaniu Kolíkovej v Pumpe.

19. jan. 2021 | Dvojité metre, Komentované správy, To je niečo iné...

Pre tých z vás, ktorí v konaní RTVS a Kolíkovej nevidíte žiaden problém, skúste si predstaviť, čo by ste povedali na to, keby napríklad v čase vraždy Jána Kuciaka, vysielala RTVS takýto „seriál„ a v rámci neho by sa tam objavil napríklad Robert Kaliňák a vysvetľoval by nám takto cez obrazovku verejnoprávnej RTVS že cha cha cha chi chi chi..veď sa vlastne nič nestalo. A každému by bolo jasné, že celý ten pseudoseriál je ladený tak, že na jeho konci každý vie, že Kaliňák hovorí pravdu. Obávame sa, že by ste skákali tri metre do výšky, že čo za obludnú propagandu si to tá RTVS dovolila…

A mimochodom, kde sú teraz všetky tie feministické organizácie a precitlivelí aktivisti, ktorí tu mesiace vyplakávali nad tým, ako si to ten Kramár len mohol dovoliť poškrabkať nejakú maskérku po zadku či čo. Kde ste teraz, keď si nejakí herci v nejakom pseudoseriály odporným a urážlivým spôsobom doberajú ministerku-ženu za to ako vyzerá, ako sa nevie obliecť, aké má hrozné vlasy atd…prečo teraz čušíte? Či to je pre vás zase raz NIEČO INÉÉÉ?? Nevinná satirka?

Laššáková podala podnet na Radu pre vysielanie a retransmisiu kvôli účinkovaniu Kolíkovej v Pumpe. 1

 

0 komentárov

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme