Slováci spomedzi krajín V4 najviac veria hoaxom spojeným s COVID-19, ukázal prieskum.

10. dec. 2020 | Komentované správy, 2 roky k pravde, CENZÚRA, Globálna oligarchia, Ľudsko-právna totalita, Mainstreamová médiokracia, Plazivá totailta, Progresívny rováš

Politickí mimovládkari z proamerického Globsecu si urobili prieskum, z ktorého budú asi veľmi nešťastní. Máme dôvodné podozrenie, že ich priamo trafí šľak.

Výsledky ich prieskumu:   Takmer 40 percent respondentov zo Slovenska verí tomu, že ochorenie COVID-19 neexistuje a že je iba nástrojom na manipulovanie spoločnosti. Zaočkovať by sa dalo len 36 percent Slovákov. Až 90 percent Slovákov považuje demokraciu za správny systém, ale vadí im termín liberálna demokracia. Takmer polovica Slovákov verí, že liberalizmus a zmýšľanie tzv. západného sveta prinášajú „dekadentný“ spôsob života, ktorý „ohrozuje naše hodnoty a identitu“. Členstvo Slovenska v NATO podporuje zhruba 61 percent opýtaných Slovákov, ale približne 56 percent z týchto respondentov je zároveň toho názoru, že Aliancia schválne provokuje Moskvu tým, že stavia vojenské základe v okolí ruských hraníc. Až 78 percent opýtaných Slovákov považuje Rusko za svojho „mocného slovanského brata. Za bezpečnostnú hrozbu považuje Rusko a Čínu len pätina opýtaných Slovákov.

No…a teraz si predstavte, koľko financií, energie a času sa investovalo do toho, aby Slováci mali iný…samozrejme ten správny, proamerický a proliberálny pohľad. Predstavte si koľko financií už zožrali politické mimovládky na to, aby obrátili myslenie ľudí tým „správnym„ smerom…a furt nič. Nuž, bude s tým už skutočne treba niečo urobiť. Keď nefunguje „mäkká„ sila, tak naši pseudodemokrati protlačia. Nepriateľa, ktorý za to všetko môže už našli, takže už čoskoro očakávajte frontálny útok týchto pseudodemokratov na všetkých nehodných synov tejto doby….

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.