Slováci spomedzi krajín V4 najviac veria hoaxom spojeným s COVID-19, ukázal prieskum.

10. dec. 2020 | Komentované správy, 2 roky k pravde, CENZÚRA, Globálna oligarchia, Ľudsko-právna totalita, Mainstreamová médiokracia, Plazivá totailta, Progresívny rováš

Politickí mimovládkari z proamerického Globsecu si urobili prieskum, z ktorého budú asi veľmi nešťastní. Máme dôvodné podozrenie, že ich priamo trafí šľak.

Výsledky ich prieskumu:   Takmer 40 percent respondentov zo Slovenska verí tomu, že ochorenie COVID-19 neexistuje a že je iba nástrojom na manipulovanie spoločnosti. Zaočkovať by sa dalo len 36 percent Slovákov. Až 90 percent Slovákov považuje demokraciu za správny systém, ale vadí im termín liberálna demokracia. Takmer polovica Slovákov verí, že liberalizmus a zmýšľanie tzv. západného sveta prinášajú „dekadentný“ spôsob života, ktorý „ohrozuje naše hodnoty a identitu“. Členstvo Slovenska v NATO podporuje zhruba 61 percent opýtaných Slovákov, ale približne 56 percent z týchto respondentov je zároveň toho názoru, že Aliancia schválne provokuje Moskvu tým, že stavia vojenské základe v okolí ruských hraníc. Až 78 percent opýtaných Slovákov považuje Rusko za svojho „mocného slovanského brata. Za bezpečnostnú hrozbu považuje Rusko a Čínu len pätina opýtaných Slovákov.

No…a teraz si predstavte, koľko financií, energie a času sa investovalo do toho, aby Slováci mali iný…samozrejme ten správny, proamerický a proliberálny pohľad. Predstavte si koľko financií už zožrali politické mimovládky na to, aby obrátili myslenie ľudí tým „správnym„ smerom…a furt nič. Nuž, bude s tým už skutočne treba niečo urobiť. Keď nefunguje „mäkká„ sila, tak naši pseudodemokrati protlačia. Nepriateľa, ktorý za to všetko môže už našli, takže už čoskoro očakávajte frontálny útok týchto pseudodemokratov na všetkých nehodných synov tejto doby….

Slováci spomedzi krajín V4 najviac veria hoaxom spojeným s COVID-19, ukázal prieskum. 1

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme