Prevádzkovatelia reštaurácií vysvetľuje svoj ďalší postup: Nikoho sme neprirovnávali k ‚vrahom‘ a k ‚hyenám‘, ako nás nazvali najvyšší predstavitelia vlády.

10. dec. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 10. decembra 2020 (HSP/Foto:SITA-Martin Havran)   Iniciatíva Bojujeme za naše gastro, ktorá stála za protestným otvorením niektorých reštaurácii a barov, aby upozornila na krachujúce podniky, vo štvrtok vydala stanovisko k novým vládnym opatreniam, ktoré predstavil premiér Igor Matovič Predstavitelia iniciatívy poďakovali verejnosti za „úžasnú podporu“, ich snahy opätovne otvoriť prevádzky od utorka tohto týždňa. […]

Source: Prevádzkovatelia reštaurácií vysvetľuje svoj ďalší postup: Nikoho sme neprirovnávali k ‚vrahom‘ a k ‚hyenám‘, ako nás nazvali najvyšší predstavitelia vlády – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.