Prokurátor Tomáš Honz a jeho dvojitý meter pri stíhaní údajných extrémistických výrokov.

26. nov. 2020 | 2 roky k pravde, CENZÚRA, Dvojité metre, Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber, Plazivá totailta, Progresívny rováš

Pri verejných vypočúvaní kandidátov na funkciu generálneho prokurátora vyšlo na svetlo viacero zaujímavých skutočností. Vzhľadom na náš dlhodobý záujem o témy súvisiace so slobodou prejavu stojí za pozornosť vyjadrenie Tomáša Honza, jedného z kandidátov a zároveň prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry, ktoré ukazuje, že sa pri stíhaní údajných extrémistických výrokov riadi dvojitým metrom.

Source: Prokurátor Tomáš Honz a jeho dvojitý meter pri stíhaní údajných extrémistických výrokov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.