Poľsko a Maďarsko naďalej nesúhlasia s návrhom rozpočtu EÚ, trvajú na jednej podmienke.

26. nov. 2020 | Komentované správy, S EÚ a nikdy inak

Maďarom a Poliakom držíme konkrétne v tomto boji palce. Zároveň nás konkrétne v tejto záležitosti extrémne trápi a hanbíme sa za to, že ďalší partneri v rámci V4, teda Slovensko a rovnako tak Česká republika, nestoja v tomto boji bok po boku s Budapešťou a Varšavou. Pri pohľade na súčasnú slovenskú vládu nás však tento zbabelý postoj samozrejme neprekvapuje…

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.