Opozícia okomentovala videá, na ktorých si mali sami policajti hádzať pred seba pyrotechniku. Polícia tento moment označila za hoax. 

20. nov. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 20. novembra 2020 (HSP/Foto:Facebook)   Krátko po utorkovom proteste v Bratislave sa na internete objavili zábery toho, ako si 15-ročný chlapec utiera z hlavy krv po tom, čo ho údajne mal zasiahnuť policajný gumový projektil. Polícia v tejto súvislosti uviedla, že mladík bol účastníkom protestu. Najnovšie polícia označila za hoax videá, ktoré naznačujú použitie […]

Source: Opozícia okomentovala videá, na ktorých si mali sami policajti hádzať pred seba pyrotechniku. Polícia tento moment označila za hoax. „Ak sa toto tak udialo ako je zaznamenané na videách, tak toto je jav, ktorý robia len diktátori,“ hovorí poslanec Taraba – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.