Těsný výsledek v USA, určení vítěze prezidentských voleb se může protáhnout.

4. nov. 2020 | Nekomentovaný výber

Americké prezidentské volby se nachylují, sčítání ale zatím vítěze neodhalilo. Donald Trump podle Fox News vyhrál důležité státy Floridu a Ohio, Joe Biden uspěl v tradičně republikánské Arizoně. Agentura AP v 6:00 našeho času přisuzovala 213 volitelů Bidenovi a 118 Trumpovi. Nic ale není definitivní, výsledky jsou velmi těsné a mohou do nich výrazně promluvit korespondenční hlasy, které se budou sčítat v příštích hodinách a dnech. Sledujte speciální vysílání ČT24 Americká volební noc.

Source: SLEDUJTE: Těsný výsledek v USA, určení vítěze voleb se může protáhnout

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.