Danko: „Konanie podpredsedu parlamentu Šeligu, ktorý vykázal poslancov ĽSNS zo sály je protiprávne.“

4. nov. 2020 | Igorov Cirkus, Nekomentovaný výber

Bratislava 4. novembra 2020 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Predseda mimoparlamentnej SNS Andrej Danko sa v utorok vyjadril ku aktuálnemu dianiu v Národnej rade, ktorej v minulom volebnom období šéfoval. Reagoval najmä na vykázanie poslancov za opozičnú ĽSNS predsedajúcim podpredsedom parlamentu Jurajom Šeligu zo Za ľudí. Andrej Danko si myslí, že bývalý občiansky aktivista Juraj Šeliga, ktorý […]

Source: Danko: „Konanie podpredsedu parlamentu Šeligu, ktorý vykázal poslancov ĽSNS zo sály je protiprávne“ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.