Tak nám chcú zatvoriť Kotlebu.

16. okt. 2020 | Dvojité metre, Plazivá totailta, Progresívny rováš

Jozef Bugár: „Nepochybujem, že Kotleba vedel, čo robí, rovnako ako nepochybujem o tom, že Truban nepredával 4 gramy grafického dizajnu, ale 4 gramy kokaínu. Nie som naivný a neživím sa senom, ani trávou. V niečom podobné prípady, avšak s rozdielnymi následkami. Je odovzdávanie šekov s číslom, ktoré pre väčšinu nemá žiadny symbolický význam, horším skutkom ako predaj kokaínu? Že je Kotleba proti systému? No, ale aj Truban písal, že demokracia je na pi.. a chcel obmedziť hlasovacie právo. Prečo teda Truban nebol odsúdený? Pretože patrí k tej správnej strane, k tej istej strane, ku ktorej patrí možno sudkyňa Sabová a určite aktivistický prokurátor Honz.“

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.