Lídri EÚ odsúdili jednostranné kroky a provokácie Turecka.

16. okt. 2020 | Dvojité metre, Komentované správy, S EÚ a nikdy inak

Takže tu máme v praxi tvrdú a nekompromisnú politiku EÚ voči Turecku: „Európski lídri „naliehavo žiadajú“ Turecko, aby tieto opatrenia zvrátilo a usilovalo sa o zmiernenie napätia. Európska únia vyjadruje poľutovanie nad obnovenými jednostrannými a provokatívnymi krokmi Turecka vo východnom Stredomorí vrátane nedávnych prieskumných aktivít.“

Tak, to je aktuálne tak všetko, čo je EÚ schopná vyprodukovať smerom k provokáciam Turecka. Takže ak by ste čakali nejaké sankcie, ako to vidíme zo strany EÚ smerom k Rusku, tak by ste v tomto prípade boli na veľkom omyle. V prípade Turecka vidíme v praxi len také drobné a tichučké mraukanie Bruselu, aj keď priamoúmerne k tejto zbabelosti, sa potom naši lídri postavia pred kamery a robia ramená, aký tvrdý postoj voči Turecku zaujali.

 

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.