K odsúdeniu Kotlebu: z nevydareného guerilla marketingu urobil súd vážny trestný čin.

13. okt. 2020 | Dvojité metre, Komentované správy

Hrot.info: Včera súd odsúdil Mariana Kotlebu na 4 roky a 4 mesiace nepodmienečne.

Časť politikov, novinárov či verejnosti tento verdikt víta, dokonca niektorí by mu dopriali aj dvojnásobok za to, že odovzdal finančný dar v sume 1 488 € pre viacdetnú rodinu s postihnutým dieťaťom.
Toto bezprecedentné rozhodnutie súdu je pre slobodu slova či slobodnú politickú súťaž, čiže piliere demokracie dosť znepokojujúce a v našom článku sme sa na Kotlebov čin v kontexte skutkových podstát predmetných trestných činov bližšie pozreli. (jj)

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.