Nesmí se stát, že by nemocnice nedokázaly pečovat o nemocné, řekl Prymula. Chce se vyhnout úplnému lockdownu

13. okt. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Uzavřít restaurace i školy a zásadně omezit shromažďování maximálně na šest lidí se vláda rozhodla, aby předešla nutnosti plošné uzávěry, takzvaného lockdownu. Řekl to v odloženém televizním projevu ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO). Opatření bude možné podle dalšího vývoje buď začít uvolňovat, nebo i zpřísnit, zdůraznil. Ministerstvo podle Prymuly chystá kroky, které mají zajistit, že v nemocnicích nedojdou místa pro nemocné, zároveň nadále připravuje celostátní testování na covid-19.

Source: Nesmí se stát, že by nemocnice nedokázaly pečovat o nemocné, řekl Prymula. Chce se vyhnout úplnému lockdownu

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.