Unijní migrační balíček má urychlit vracení lidí do jejich zemí. Po státech bude chtít větší solidaritu.

23. sep. 2020 | 2 roky k pravde, Globálna oligarchia, Komentované správy, Migračná cunami, Plazivá totailta, Plazivé odnárodňovanie, Progresívne oxymorony, Progresívny rováš

Zjednodušíme to. Európska komisia, ktorú sme predtým vyhodili oknom, sa nám opäť vrútila do domu, tentokrát komínom a opäť nám pred nosom máma dokumentom o povinnom prijímaní migrantov. A ešte sa nám pritom vysmieva do očí streleným a vzájomne si odporujúcim tvrdením o „povinnej solidarite„. Nič také ako povinná solidarita v skutočnosti neexistuje. Solidarita je solidaritou len vtedy, keď je dobrovoľná a keď je zvolená z osobnej iniciatívy. Ak je nenútená nasilu a pod hrozbou, tak to už nie je solidarita, ale diktát. „Povinná solidarita„ je klasický progresívny oximorom, ktorý môže fungovať len preto, lebo žijeme v dobe, kedy slová strácajú svoj skutočný význam. A deje sa to preto, lebo práve takýmto prekrúcaním významu slov sa dá spoločnosť krásne manipulovať.

Unijní migrační balíček má urychlit vracení lidí do jejich zemí. Po státech bude chtít větší solidaritu. 1

Source: Unijní migrační balíček má urychlit vracení lidí do jejich zemí. Po státech bude chtít větší solidaritu

0 komentárov

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme