Unijní migrační balíček má urychlit vracení lidí do jejich zemí. Po státech bude chtít větší solidaritu.

23. sep. 2020 | 2 roky k pravde, Globálna oligarchia, Komentované správy, Migračná cunami, Plazivá totailta, Plazivé odnárodňovanie, Progresívne oxymorony, Progresívny rováš

Zjednodušíme to. Európska komisia, ktorú sme predtým vyhodili oknom, sa nám opäť vrútila do domu, tentokrát komínom a opäť nám pred nosom máma dokumentom o povinnom prijímaní migrantov. A ešte sa nám pritom vysmieva do očí streleným a vzájomne si odporujúcim tvrdením o „povinnej solidarite„. Nič také ako povinná solidarita v skutočnosti neexistuje. Solidarita je solidaritou len vtedy, keď je dobrovoľná a keď je zvolená z osobnej iniciatívy. Ak je nenútená nasilu a pod hrozbou, tak to už nie je solidarita, ale diktát. „Povinná solidarita„ je klasický progresívny oximorom, ktorý môže fungovať len preto, lebo žijeme v dobe, kedy slová strácajú svoj skutočný význam. A deje sa to preto, lebo práve takýmto prekrúcaním významu slov sa dá spoločnosť krásne manipulovať.

Source: Unijní migrační balíček má urychlit vracení lidí do jejich zemí. Po státech bude chtít větší solidaritu

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.