Navaľného po otrave novičkom prepustili z berlínskej nemocnice.

23. sep. 2020 | Komentované správy

No nič, akékoľvek slová by boli v tejto chvíli naozaj zbytočné. Preto len v krátkosti poprajeme pánovi Navaľnému, /ktorý po otrave najsilnejším jedom na svete odcválal z nemocnice po svojich/ veľa šťastia v jeho ďalšom živote. A už k tomu pridávame len obrovské množstvo kadejakých smajlíkov…..Navaľného po otrave novičkom prepustili z berlínskej nemocnice. 1.

Snáď len drobná poznámočka. Trochu nás vyrušilo to, že na obrázku má zase pán Navaľnyj v ruke hrnček. Pôvodne sme ho chceli upozorniť, aby z neho pil opatrne, pretože v ňom môže mať zase niečo namiešané. Ale potom sme sa upokojili, keď sme si uvedomili, že životaschopnosť ktorou pán Navaľný prekypuje, mu môžu závidieť aj baktérie. Takže bez obáv…pán Navaľný je po pánovi Skripaľovi a jeho dcére v poradí tretím človekom na svete, ktorého telo dokáže metabolizovať všetky jedy na svete bez podávania zbytočných protijedov. Gratulujeme a vyslovujeme neskonalý obdiv.

Navaľného po otrave novičkom prepustili z berlínskej nemocnice. 2

 

0 komentárov

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme