Navaľného po otrave novičkom prepustili z berlínskej nemocnice.

23. sep. 2020 | Komentované správy

No nič, akékoľvek slová by boli v tejto chvíli naozaj zbytočné. Preto len v krátkosti poprajeme pánovi Navaľnému, /ktorý po otrave najsilnejším jedom na svete odcválal z nemocnice po svojich/ veľa šťastia v jeho ďalšom živote. A už k tomu pridávame len obrovské množstvo kadejakých smajlíkov…...

Snáď len drobná poznámočka. Trochu nás vyrušilo to, že na obrázku má zase pán Navaľnyj v ruke hrnček. Pôvodne sme ho chceli upozorniť, aby z neho pil opatrne, pretože v ňom môže mať zase niečo namiešané. Ale potom sme sa upokojili, keď sme si uvedomili, že životaschopnosť ktorou pán Navaľný prekypuje, mu môžu závidieť aj baktérie. Takže bez obáv…pán Navaľný je po pánovi Skripaľovi a jeho dcére v poradí tretím človekom na svete, ktorého telo dokáže metabolizovať všetky jedy na svete bez podávania zbytočných protijedov. Gratulujeme a vyslovujeme neskonalý obdiv.

 

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.