Protestujúci proti koronavírusovým opatreniam sa pokúsili vniknúť do parlamentu v Berlíne.

30. aug. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Berlín 30. augusta 2020 (TASR/HSP/Foto:Facebook/TASR/DPA-Bernd Von Jutrczenka)   Protestujúci proti koronavírusovým opatreniam v krajine sa v sobotu pokúsili vtrhnúť do budovy nemeckého parlamentu po proteste. Zastavili ich však a odviedli policajti, informovala agentúra AP K incidentu došlo po celodenných demonštráciách desaťtisícov ľudí nesúhlasiacich s nosením rúšok a inými opatreniami, ktoré úrady zaviedli s cieľom zastaviť […]

Source: Protestujúci proti koronavírusovým opatreniam sa pokúsili vniknúť do parlamentu v Berlíne – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.