Černohorci volí parlament. Hlasování je „referendem o prozápadní vládě.“

30. aug. 2020 | Nekomentovaný výber

Obyvatelé Černé Hory vybírají nové poslance. Volby rozhodnou o tom, zda si moc udrží vládní prozápadně orientovaná Demokratická strana socialistů (DPS) prezidenta Mila Djukanoviče, anebo zda ji převezme opoziční Demokratická fronta, která chce bližší vztahy se Srbskem a Ruskem. Volební místnosti se otevřely v sedm hodin, svůj hlas může do večerních osmi hodin SELČ odevzdat přes půl milionu voličů.

Source: Černohorci volí parlament. Hlasování je „referendem o prozápadní vládě“

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.