NAKA za polrok obvinila až 26 verejných činiteľov.

26. aug. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 26. augusta 2020 (HSP/Foto:TASR-Lukáš Grinaj)   Národná kriminálna agentúra (NAKA) v prvom polroku 2020 doposiaľ v rámci viacerých káuz obvinila 26 osôb so statusom verejného činiteľa. Informovala o tom v stredu polícia na svojej facebookovej stránke. „Za prvý polrok tohto roku národná kriminálna agentúra vyšetrovala a realizovala historicky najviac trestných činov. Zamerala sa najmä …

Source: NAKA za polrok obvinila až 26 verejných činiteľov – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.