Aké budú následky správania ministra Krajniaka voči odborárom? Odvolá ho Matovič? 

26. aug. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 26. augusta 2020 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Strana Smer-SD považuje pondelkové správanie ministra Milana Krajniaka na rokovaní tripartity za neprijateľné a za útok na zákonom garantovanú minimálnu mzdu, sociálny štát a sociálne istoty občanov, ktoré táto vláda sľubovala zachovať Strana Smer-SD usporiadala tlačovú besedu k pondelkovému rokovaniu tripartity, na ktorom minister práce, sociálnych vecí a …

Source: Aké budú následky správania ministra Krajniaka voči odborárom? Odvolá ho Matovič? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.