Objavilo sa ďalšie video s Navaľným, tentokrát na letisku v Tomsku. Čaj mu podal jeho asistent.

21. aug. 2020 | Nekomentovaný výber

Moskva 21. augusta 2020 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Gluchinskiy)   Hovorca ruského opozičného aktivistu Alexeja Navaľného naznačili, že mohol byť otrávený a jedovatú látku mal v čaji, ktorý pil pred nástupom do lietadla Zábery z videa, ktoré sa nedávno objavili na internete údajne ukazujú, že Alexej Navaľnyj sedí pri stole bez pitia. Neskôr mu nápoj priniesol jeho asistent.   …

Source: Objavilo sa ďalšie video s Navaľným, tentokrát na letisku v Tomsku. Čaj mu podal jeho asistent – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.