Krajniak: Na ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny s mojím príchodom skončil liberálno-progresívny monopol.

21. aug. 2020 | Dvojité metre, Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber, Progresívny rováš, Rodová ideológia

Bratislava 21. augusta 2020 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan Krajniak (Sme rodina) sa rozhodol reagovať na kritiku zo strany liberálov a progresívcov, ktorí žiadajú odideologizovanie Inštitútu pre výskum práce a rodiny tým, že chcú odvolať novovymenovaného riaditeľa Romana Jocha. Krajniak túto požiadavku považuje za „drzosť“ a tvrdí, že Joch …

Source: Krajniak: Na ministerstve práce, sociálnych vecí a rodiny s mojím príchodom skončil liberálno-progresívny monopol – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.