Pekingu se musíme postavit, vyzval v Senátu Pompeo. Čínská ambasáda výrok odsoudila.

13. aug. 2020 | Nekomentovaný výber, S entuziazmom k 3. svetovej

Americký ministr zahraničí Mike Pompeo varoval před Čínou a Ruskem. Chtějí prý rozbít demokracie a zničit západní alianci. Podle něj však neuspějí. Prohlásil to jak po jednání s českým premiérem Andrejem Babišem (ANO), tak i během svého projevu před plénem horní komory parlamentu. Odpoledne jej přijal prezident Miloš Zeman.

Source: Pekingu se musíme postavit, vyzval v Senátu Pompeo. Čínská ambasáda výrok odsoudila

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.