Syn slávneho boxeristu Muhammada Aliho: Hnutie „Black Lives Matter“ je rasistické. Záleží na všetkých životoch, nielen na čiernych… niektorí protestujúci sa správajú ako teroristi.

23. jún. 2020 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber

New York 23. júna 2020 (HSP/Foto:TASR/AP-Alex Brandon)   Podľa syna slávneho černošského boxeristu Muhammada Aliho ak by jeho otec dnes žil, bol by rázne proti súčanému ošiaľu okolo hnutia „Black Lives Matter,“ ktoré by označil za rasistické, pretože záleží na všetkých životoch a nielen na životoch černochov. Syn slávneho boxeristu tiež tvrdí, že protestujúci, ktorí vypaľujú budovy …

Source: Syn slávneho boxeristu Muhammada Aliho: Hnutie „Black Lives Matter“ je rasistické. Záleží na všetkých životoch, nielen na čiernych… niektorí protestujúci sa správajú ako teroristi – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.